שם החברה אקסיליון

שם המוצר TransEm אתר https://www.axilion.com

אקסיליון מובילה מהפיכה בדרך בה ערים מנהלות תנועה.

אקסיליון הינה חברת תוכנה ישראלית המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של רמזורים חכמים המאפשרים תחבורה חכמה בערים בדגש על שיפור זרימת התנועה, העדפת תחבורה ציבורית, רכבי חירום והגברת בטיחות משתמשי הדרך השונים בדגש הולכי רגל.

פתרונות ה-AI וה- SaaS של אקסיליון לתיכנון העדפה ברמזורים ורמזורים אדפטיבים המשתנים בזמן אמת בהתאם לעומסי תנועה נמצאים בשימוש נרחב בישראל ומאפשרים לערים כמו ירושלים, חיפה, אשדוד בארץ, ולאחרונה ניו יורק וערים נוספות בארה”ב, ולתעדף תחבורה ציבורית תוך כדי הסדרת התנועה הכוללת בצומת באופן חכם ואדפטיבי ושימוש בטכנולוגיות רכב מקושר – ולהוריד את זמן הנסיעה בעד 47% ולהגדיל את השימוש בתחבורה ציבורית ב 400% .

פתרונות התוכנה של אקסיליון קיבלו את אישור משרד התחבורה כתוכנת תכנון רמזורים, והם נמצאים בשימוש של למעלה מ-50 מהנדסי תנועה בישראל וכ-40 מהנדסים באירופה וארה”ב.

החברה מפתחת בשיתוף עם המכון לתחבורה בטכניון פתרונות ניהול תנועה מבוססי AI וטכנולוגיות רכב מקושר, המאפשרים הפחתת עומסי תנועה בכ-40% וניהול תנועה דינמי בצומת, ציר תנועה ובעיר שלמה, תוך העדפה בזמן אמת למשתמשי דרך שונים ואגרות גודש דינמיות.

הרמזורים החכמים של אקסיליון מותקנים בירושלים ובחיפה.