שם החברה בראבו

שם המוצר Bravo אתר http://www.bravo.ai

בראבו היא מנהלת עבודה מהירה ויעילה. היא פועלת על מנת לממש את היעדים שלכם, בדיוק כפי שרציתם. תמיד. כל עובד\ת עושה את הדבר הנכון, בפעם אחת, בזמן הנכון. בכל משימה. תמיד.

עובדי ארגונים עתירי עבודת כפיים מהווים כמחצית מכוח העבודה הגלובלי. מדובר בעבודה הקשה והלחוצה של עובדי השטח במערכות השלטון המקומי, כמו גםן במלונאות, בריאות, בניה, קמעונאות וכו’. בראבו פתחה סביבת עבודה היברידית, בה המזהה את העבודה שיש לבצע, ומתאמת את הביצוע באמצעות הקצאת משימות לעובדים ופיקוח על ביצוען.
ההבנה ושביעות הרצון של העובדים הינה ערך עליון באפליקציה של בראבו. השיפור דרמטי בביצועים של הלקוחות מושג בראש ובראשונה בזכות הגישה המעמידה את העובד שלהם במרכז. עובדים בשקט. הכל ברור, מבוצע כמתוכנן.
בראבו מתאמת ומפקחת ומפנה למנהלים בשטח קשב יקר. כצפוי, זאת מערכת שאינה מתעייפת, לא נלחצת, או נשחקת והיא לומדת ומשתפרת כל העת, במיוחד בזמני עומס.
ההנהלה מקבלת תקשורת ישירה לעובדים בשטח, בעוד המערכת אוספת נתונים אשר לא נאספו קודם לכן. מדובר במידע מפורט מאוד על העבודה ואיכות השירות הניתן לתושב.

החדשנות שלנו טמונה ביכולת למדל במהירות תהליכי עבודה פיזיים. מודל ממוחשב זה מפעיל את העובדים בביצוע השוטף של המשימות, תוך שימוש בתוכנה לצורך התייעלות ושיפור השירות.
המייסדים בעלי רקורד בפיתוח מודלים לחיזוי אנליטי לפרויקטים לאומיים ובהקמת מערכות ניהול מורכבות. המוצר פועל בהצלחה במלונות, כעת מתבצע מעבר לקמעונאות פיזית. בראבו היתה פינאליסטית בתחרות הבינה המלאכותית של M12 זרוע ההשקעות של מיקרוסופט.

בראבו משפרת ביצועים באופן מהיר ויעיל. לוחות זמנים? אנחנו ערוכים להפעיל עבורך את המערכת במהלך יום עבודה אחד. לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון. תמיד. בראבו.