שם החברה Green Digital Advertising

שם המוצר Green Digital אתר www.greendigital.co.il

מקטרים בכל פעם שאתם מרוקנים את תיבת הדואר ומוצאים בה אינסוף פליירים לפיצריות, שרברבים ומכבסות? בקרוב אולי תפסיקו לראות אותם. פיתוח של חברת “גרין דיגיטל” נועד לצמצם את מוצרי הפרסום בתיבות הדואר באמצעות לוח מודעות דיגיטלי, שנכון להיום כבר מותקן בכ־500 בניינים משותפים ברחבי הארץ.

לוח המודעות המדובר הוא בעצם מסך מגע חכם שמוצב בלובי הכניסה לבניין ועליו משודרות הודעות שוטפות של ועד הבית לצד הודעות קהילתיות והודעות מטעם העירייה, חידות נושאות פרסים (קופונים לעסקים) ודברי פרסומת מטעם עסקים באזור הבניין.

בגרין דיגיטל חיפשו פתרון יצירתי וזול להתמודדות עם הלכלוך שהפליירים מייצרים, וכשלא מצא – הבין שיש כאן הזדמנות עסקית. יחד עם אנשי מקצוע הוא עמל על פיתוח מסך המגע ופיתח תוכנה לניהול לוח מודעות. שלא כמו מסכים אחרים שעושים בהם שימוש כלוח מודעות, הפעם מדובר בלוח אינטראקטיבי שמאפשר קבלת קופונים, השתתפות בתחרויות, ועוד. במערכת החדישה ניתן אף להזמין תור לבנק או לקופת חולים, ויש גם אופציה ללחצן מצוקה – בהמשך אולי יתאפשר להוסיף חיישנים לזיהוי פנים.

הדיירים או הועד משלמים עלות מינימלית עבור הקמה שאר התשלום מתבצע ע”י המפרסמים לפי מסלולי פרסום שונים:  עם/בלי אפשרות כניסה לאתר החברה, עם/בלי אפשרות לחלוקת קופונים, מיקומים על פני הלוח, זמן מופע על הלוח, ועוד.

המסכים מותקנים בכ-20 ערים בארץ: ירושלים, רמת גן, בנתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, חולון ,הרצליה ועוד.

במסך ה Touch אזור המופנה לתוכן של העיריה והשתלטות על תוכן המסך בחירום. תוכן כגון – תרבות, דוברות עירונית, דבר ראש העיר, ניתן למקד תוכן לבניין בודד, רחוב, שכונה או כלל העיר.