שם החברה גאודע

שם המוצר גקומטיקס אתר https://geoda.co.il/

גקומטיקס הינו כלי מיפוי עירוני חכם, המאפשר להגביר את יעילות השליטה במרחב העירוני ולחסוך זמן יקר באמצעות טכנולוגית בינה מלאכותית וצילום ב 360 מעלות.

בפגישה מול מחלקות ההנדסה, השפ”ע והתכנון האסטרטגי ברשויות אנו מבינים את כלל הצרכים הנדרשים לסקר ומיד יוצאים לדרך, מצלמים באמצעות גו פרו 360 באופן מהיר וללא כל הפרעה לתנועה ואת המידע מעלים לענן. הצילום מתורגם ל- STREET VIEW ייעודי של האזור המצולם שאותו ניתן להפוך למידע של כל אובייקט ויזואלי שמעניין אותנו לחקור, בשילוב ענן נקודות תלת ממדי ניתן להפעיל מודלי עיבוד תמונה באמצעות בינה מלאכותית ולייצר באופן קל ומהיר שכבות מידע כוללות של הסקר.

את שכבות המידע ניתן להציג ולחקור באמצעות אפליקציית המיפוי של גקומטיקס או לחלופין, באמצעות כל מערכת GIS קיימת, כמו כן, ברגע שיש לנו צילום רחוב קיים, ניתן לבצע על אותו צילום סקרים נוספים, בקלות וביעילות ללא צורך בלצאת מהמשרד. המידע שנאסף יהיה נגיש לעובדי העירייה, לטובת נגישות עדכנית למרחב העירוני, ייעול ומעקב אחר משימות שוטפות- כגון תיקון כבישים משובשים, מפגעים להולכי רגל, בקרה על ריהוט רחוב, תמרורים ותאורה, וכמובן, גם התושבים יוכלו לראות את הסביבה העירונית שלהם מהבית, ועל הדרך לקבל עיר מתוחזקת היטב.

הפתרון שלנו מיושם ברשויות רבות בארץ ובעולם, בניהן: ערד, אשקלון ודימונה