שם החברה אייסיאיט טכנולוגיות בע"מ

שם המוצר אייסיאט טכנולוגיות אתר www.icit.ai

ICIT הינה שחקנית מובילה בתחום טכנולוגיות ראייה ממוחשבת ובינה מלאכותית, המתמחה בהגברת ביטחון ובטיחות הציבור. על ידי פיתוח וייוצרפתרונות חדשניים, הוכיחה ICIT את מומחיותה ביישום אלגוריתמים מתקדמים של ראייה ממוחשבת ובינה מלאכותית עבור מגוון יישומים מעשיים, שכל אחד מהם מכוון ליצור השפעה חיובית על ביטחון ובטיחות הציבור.

ICIT בולטת בהצעת ראייה ממוחשבת מותאמת אישית ופתרונות בינה מלאכותית העונים על הצרכים הספציפיים של מגזרים שונים, לרבות ניהול עירוני. לדוגמה, טכנולוגיות אלו משמשות לניתוח התנהגות קהל במרחבים ציבוריים, זיהוי אירועים חריגים בסרטונים של מערכות ניטור עירוניות, ניהול זרימת התנועה, זיהוי סיכוני אש באזורים עירוניים ויישום בקרה מתקדמת על הגישה למבני ציבור.

החברה משויכת לפטנטים המקנים יתרון טכנולוגי משמעותי בתחום התחרותי של ראייה ממוחשבת. טכנולוגיות אלו מאפשרות ל-ICIT לספק פתרונות יעילים וייחודיים ללקוחותיה. בנוסף, ICIT מחויבת להבטיח את השימוש היעיל ביותר במשאבי החומרה באמצעות אלגוריתמים אופטימליים ושיטות עיבוד מתקדמות, פתרונות ICIT יכולים להשיג ביצועים גבוהים בחומרה זמינה מסחרית. חבילת הפתרונות של ICIT נרחבת: החל מזיהוי אלימות ברחובות, ניתוח צירי תנועה, זיהוי אירועי שריפה ועשן למרחקים, ואפילו מערכות צילום מוסלקות ייעודית לאכיפה יעילה ומדויקת. כל פתרון מתוכנן בקפידה תוך התחשבות באתגרים ובצרכים של העולם האמיתי.

ICIT מחויבת לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ותמיכה ומבטיחה שלקוחותיה יוכלו להשתמש במערכות האבטחה שלהם בצורה הטובה ביותר.

כיום המערכות שלנו מוטמעות בפילדלפיה, ארה”ב.