שם החברה סאדיל טכנולוגיות בע"מ

שם המוצר KINDIX אתר https://kindix.co.il/

קינדקס הינו סטארטאפ בתחוםEduTech הנותן מענה מקיף לאתגרים ולצרכים של מערך החינוך בישוב. המערכת מבוססת AI ומספקת פתרונות מתקדמים הן לבתי הספר והן למחלקת החינוך ולמתנ”ס.

ברמת בתי הספר והחינוך הפורמלי, המערכת מספקת פתרון ניהול הוליסטי החל משלב הרישום של התלמידים וכלא במעקב נוכחות, ניהול ציונים והפקת תעודות וקשר עם ההורים. המערכת כיום נמצאת בלמעלה מ 200 בתי ספר בישראל ועברה את האישורים של משרד החינוך.

ברמת הרשות והחינוך הבלתי פורמלי המערכת מספקת מגוון פתרונות ביניהם:

  1. פורטל חוגים: פורטל ייחודי המרכז את כלל החוגים בעיר ומאפשר רישום קל לחוגים על ידי ההורים. המערכת מספקת ממשק למערכות של המתנ”ס.
  2. מערכות ניהול גנים וסייעות: אפליקציה חכמה ופשוטה לתפעול המאפשרת ניהול גנים, מעקב נוכחות ושיבוץ סייעות ויצוא דוחות למערכות השכר השונות.
  3. יומן נוכחות דיגיטלי: מעקב אחרי הנוכחות של התלמידים בגנים השונים בעיר עם מנגנון התראות במקרה של היעדרות או איחור של תלמידים.
  4. גילוי נשירה סמויה בבתי ספר: פיתוח ייחודי המאפשר מעקב אחרי התלמידים בבתי הספר בעיר ואיתור תלמידים עם פוטנציאל נשירה וביצוע דיווחים לגרומים השונים ברשות ובמיוחד לקצין ביקור סדיר

כמו כן, המוצר עבר את כל האישורים של משרד החינוך ונכון להיום נמכר למאות מוסדות חינוך בישראל, בניהם מוסדות החינוך בעיריית רהט.