שם החברה 3walls

שם המוצר חדרים אימרסיביים אתר https://3walls.org/

3walls היא חברה להעברת תוכן ולימודים באופן המותאם ללומדים הצעירים והבוגרים של התקופה הדיגיטלית והאינטראקטיבית שבה אנו חיים. במקום שיטת הלימוד המסורתית, 3walls מציעה שיטת לימוד חווייתית ומשתפת, המאפשרת ללומדים להיות חלק מהנושא הנלמד.

החברה מציעה בניית קונסטרוקציה של שלושה קירות גבס בצורת חצי משושה, כך שהחדר החדש “פתוח” פיזית לקהל משתתפים רחב. על גבי הקונסטרוקציה מורכבים מקרנים, סאונד, מחשב ומערכות חיישני טאץ’, המאפשרים יצירת מערך למידה ויזואלי ואינטראקטיבי. את יחידות התוכן יכול הלקוח לקבל כ”מוצר מוכן” מתוך סיפריית שיעורים קיימת, או ליצור אותן בעצמו. יצירת יחידות התוכן מתבססת על האפשרות לשלב אפליקציות מוכרות במערכת, כך שיצירת היחידה תהיה קלה יותר עבור המשתמש – זאת משום שהתהליך כולל שימוש באפליקציות שהוא כבר מכיר. כל יחידת תוכן כוללת תמונות, סרטונים וקישורי אינטרנט, שהתוכנה פורסת על פני שלושת המסכים המוקרנים על קירות הגבס – באופן נפרד או פנורמי.

במקרה שהלקוח מעוניין ליצור את  התוכן בעצמו, הוא יכול להשתמש ב”עורך השיעורים” המספק תבניות מוכרות הניתנות לשיכפול, והמאפשר לו גם להשתמש בחומר רלוונטי שיצר בעבר ולפתח עליו וריאציות נוספות. מערכת המשתמשים בנוייה בדומה לרשת חברתית, ועל כן תכנים חדשים משותפים באופן אוטומטי עם כלל משתמשי המערכת (לאחר בדיקה בסיסית של החברה).

חברת 3walls אף מספקת תכני פרימיום לאירועים בנושאים רחבים, וכן מספקת גם שירותי הדרכה להטמעת המערכת ועל מנת להבין כיצד ניתן לתכנן ולייצר תכנים אימרסיביים ואינטראקטיביים.

הפתרון מיושם ברשויות עמק חפר ואשדוד (ברמת הרשות), ובבת ים, נתניה ואשקלון (ברמת בית הספר).