שם החברה געש תאורה

שם המוצר געש פתרונות לעיר החכמה אתר https://www.gaash.com/

געש לד הינה החברה המובילה בישראל לפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות תאורה איכותיים לשוק המוסדי והמסחרי כ-6 עשורים.

החברה שהחלה את דרכה בקיבוץ געש ב-1964, התפתחה להיות חוד החנית בתחום התאורה והיעילות האנרגטית בישראל ומציעה פתרונות מתקדמים ועיצובים חדשניים כמו גם מענה כלכלי ויעיל לצרכי העיר החכמה והבניין החכם.

חברת געש לד משקיעה בחדשנות ובטכנולוגיה בזכות מחלקת מחקר ופיתוח לקוחות החברה נהנים מפתרון מלא מקצה לקצה החל משלב האפיון ותכנון דרך שילוב פתרונות בקרה המתקדמים ועד להתקנה ותחזוקה שוטפת. מחלקת שירות והתקנות מלווה כל פרויקט מתחילתו ועד סופו, במסירות באחריות ובשיתוף פעולה מלא.

בשנים האחרונות החברה מלווה רשויות מוניציפאליות בביצוע המעבר לתאורת רחוב ותאורת מבנים יעילה יותר המאפשרת חיסכון של עד 70% בהוצאות החשמל ומפחיתה משמעותית את טביעת הרגל הסביבתית . גופי התאורה של געש מאירים את הדרך ברחבי הערים כמו גם בבנייני החברות המובילות בישראל.

כחברה ישראלית יצרנית המעסיקה למעלה מ- 80 עובדים חרטנו על דגלנו ערכים של איכות חדשנות ומצוינות. השילוב של הון אנושי איכותי, עשרות שנות ניסיון ופתרונות איכותיים מאפשר לנו להציע ללקוחותינו מוצרים ושירותים חסרי תקדים.

ניתן לראות את גופי התאורה החכמים שלנו בפרוייקטים נרחבים בארץ לדוגמת חדרה ומטה בנימין בתאורת רחוב, אינטל וכתר פלסטיק בתאורת פנים ובי”ח מאיר בתאורת חירום.