שם החברה מוביט

שם המוצר Moovit Mobility as a Services אתר https://moovit.com/maas-solutions

Moovit (מוביט) היא החברה המובילה במתן פתרונות Maas – Mobility as a Service והאפליקציה #1 למידע ולניווט בתחבורה הציבורית. Moovit מפשטת את ההתניידות העירונית בכל רחבי העולם ועושה אותה לנוחה וקלה מאי פעם.

Moovit הינה חלוצה בתחום ״הניידות כשירות״ (MaaS – Mobility as a Service). החברה מסייעת לאנשים לשנות את הדרך שבה הם צורכים פתרונות התניידות על ידי שילוב מלא של צורות אחרות של תחבורה כגון שירותי אופניים מקומיים, קורקינטים חשמליים, רכבים ואופנועים להשכרה לטווח קצר, לתוך היישום שלה. בשנת 2017 השיקה Moovit סדרה של פתרונות כדי לסייע לערים, ממשלות ומפעילי תחבורה לשפר את ההתניידות העירונית בערים שלהם.

על ידי שילוב מידע מרשויות מקומיות, מפעילי תחבורה ציבורית, רשויות ומידע בזמן אמת מהמשתמשים עצמם, מספקת Moovit תמונה מלאה בזמן אמת, ועל ידי כך את המסלול הטוב ביותר ליעד. אפליקצית Moovit הוכרזה ע”י גוגל כאפליקציית השנה בקטגוריית ״שירותים מקומיים״ (Local) בשנים 2016 ו-2018, ואחת מאפליקציות השנה של אפל לשנת 2017. חברת Moovit אשר הושקה ב-2012, צוברת מעל 5 מיליארד נקודות מידע אנונימיות ביום ובמשך הזמן בנתה את המאגר הגדול ביותר בעולם של נתוני התניידות ותנועה של צרכני תחבורה ציבורית.

איסוף הנתונים נעשה גם בעזרת קהילה של יותר מ-550,000 עורכים מקומיים הנקראים “Mooviters”. עורכים אלה מסייעים למפות ולעדכן מידע תחבורתי מקומי שבלעדיהם, Moovit לא הייתה יכולה לספק. קהילת ה-“Mooviters” אחראית על 70% ממאות הערים שבהן Moovit פותחת את השירות מדי שנה, מה שהופך את האפליקציה לוויקיפדיה של התחבורה הציבורית.

ל-Moovit יותר מ-430 מיליון משתמשים, היא זמינה בחינם למכשירי iOS, Android ולדפדפנים, מספקת שירות ביותר מ-2,800 ערים, ב-90 מדינות וניתן להשתמש בה ב-44 שפות.