שם החברה Reali Technologies Ltd

שם המוצר ראליטק אתר http://www.realiteq.com

ראליטק הינה תשתית מודרנית ומתקדמת לניהול רשת מים חכמה הן לניהול שוטף של מערכת המים/שפכים והן באירועי משבר אמיתיים. יכולות התקשורת בזמן אמת ביחד עם היכולת לעיבוד מידע מתקדם ואיתור חריגים מאפשר הפעלת מנגנון התראות בזמן אמת וכן, שליטה מלאה על האתרים המרוחקים באופן יעיל, מאובטח, ומכל מקום בו נמצאים מקבלי ההחלטות.

ראליטק היא מערכת כוללת “מקצה לקצה” המספקת את כל מרכיבי מערכת סקדה לשליטה ובקרה מרחוק החל מחומרה בנקודות הקצה (Gateway) דרך תווך התקשורת והטלמטריה (סלולאר/לווין/קבוע), ועד ממשק המשתמש (HMI/UI) וממשקי תאום של תוכנות חיצוניות של יצרנים אחרים.

ראליטק מהווה את פתרון רשת המים החכמה המתקדם ביותר בשוק כיום באמצעותה ניתן לנהל את הפעילות השוטפת כמו גם אירועי משבר טוב יותר על ידי קבלת מידע אזהרות בזמן אמת לגביי אירועים חריגים. המערכת מציעה את היכולת לנהל ולשלוט מרחוק בכל רכיבי המערכת. המידע בזמן אמת מאפשר שירות משופר וזמן תגובה מהיר לתקלות.

ראליטק היא הרבה יותר מסתם מערכת סקדה לשליטה מרחוק, היא מציעה למעשה ניהול נתונים בזמן אמת מא’ ועד ת’, החל מרכישת נתונים ועד ניתוחי ביג-דאטה. ראליטק מציעה מערכת כוללת לניהול (Management) ותפעול (Operation) מרחוק המשלבת בתוכה מגוון טכנולוגיות מתקדמות של: שליטה ובקרה מרחוק בזמן אמת, טלמטריה, תפעול , ממשק משתמשI, רכישת נתונים, יידוע זמן אמת והתראות, ניתוח מגמות, דוחות ונתונים. כל מה שמערכות SCADA ו-IIOT מודרניות צריכות במערכת אחת מובנית קלה להתקנה ולשימוש ובמחיר אטרקטיבי מאד.

ראליטק מאפשרת שילוב בזמן אמת של מערכות טכנולוגיות מידע (IT) עם מערכות טכנולוגיות תפעוליות (OT), שילוב המספק יתרונות משמעותיים לאורך ארבעת הממדים של אסטרטגיית הפעולות: עלות, איכות, מהירות, אמינות.

מערכת ראליטק מאפשרת לדעת בזמן אמת את מצב כל אחד מהמתקנים המחוברים למערכת בהצגה גאוגרפית על מפת גוגל. כך יכולה ההנהלה הבכירה לדעת את מצב הכלל המערכת בזמן אמת.

ראליטק יכולה לעבוד באינטגרציה מלאה עם מערכות ישנות תוך תמיכה במערכות HMI קיימות ובכך לאפשר שדרוג הדרגתי של המערכת במינימום עלויות ותוך המשכיות של הקיים ללא הפרעה לפעילות השוטפת וללא צורך בשינויים בפעילות הקיימת. ראליטק היא מערכת מודולארית שיכולה לצמוח מיחידה בודדת עד מאות ואלפי יחידות ללא הגבלה.

ראליטק מאפשרת התאמה אישית של מסכים, גרפים, דוחות והתראות: ראליטק כוללת גם HMI גרפי מובנה מבוסס דפדפן מלא המהווה את ה-UI (ממשק משתמש) המודרני ביותר המיושם באמצעות טכנולוגיית HTML5. לא נדרש לרכוש או להתקין תוכנה נוספת מעבר לדפדפן אינטרנט סטנדרטי (Chrome ,Edgei וכו’) בזכות עורך גראפי מובנה במערכת שפותח על ידי החברה וכשלעצמו מהווה פריצת דרך משמעותית בתחום מערכות ה-HMI המקוונות וה-SCADA.

ראליטק מאפשרת ניתוח נתונים בזמן אמת: מירב תאגידי המים לא מנצלים בכלל או במידה מספקת את המידע הרב שברשותם. הטמעתן של יכולות BI/AI מובנות ב-RealiteQ מספקת פתרון לצרכים של מירב המשתמשים. RealiteQ מציעה תמיכה לאורך כל הדרך, החל מהשטח ועד לתפעול ולניהול. היא מציעה כלי מוטמע מתקדם לעיבוד נתונים, התורם לשיפור וליעילות, תוך שהיא מנתחת את ה-ביג-דאטה שהיא מפיקה.

ראליטק מפתחת פונקציות ה-BI/AI נוספות עפ”י דרישות וצרכי הלקוחות שלה.

לראליטק יש מערכת התראות חכמה: אין הגבלה על מספר התראות ומספר מקבלי התראות, אפשר להשתמש במנגנון “נדנוד” של התראות חוזרות עד לטיפול בבעיה, אקסלרציה של התראה לגורם אחר במידה והגורם הראשון לא עונה. את ההתראות ניתן לקבל ב מייל, SMS, וטלגרם.

ראליטק היא מערכת מאובטחת ביותר הכוללת אבטחה חיצונית המושגת משמוש בשרתי אמזון כפלטפורמה האינטרנטית שלה, ואבטחה מקומית הכוללת חומת אש ב-iCex, SSL/TSL, SSH ועוד. גישת למשתמשים למערכת מחייבת אמצעי זיהוי חזק כולל אפשרות לשימוש במנגנוני 2FA (אימות שני גורמים, כמו בבנקים וחברות אשראי). בנוסף ראליטק מריצה מספר אלגוריתמים ייעודיים המזהים גישה לערכים קריטיים בלבד ועבור ערכים ייחודיים וקריטיים אלו מבוצעות בדיקות זהות נוספות. בנוסף, הודעות נשלחות למנהלים/מהלי מערכת כהתרעות על פעולה מאושרת אך ייחודית זו. ראליטק אושרה לשימוש על ידי הגורמים המוסמכים בארץ הן בתאגידי מים וביוב והן למערכת הולכת הגז הטבעי בצפון ובאזור ירושלים.

אופציה – לשרת אצל הלקוח (On Premise): את תוכנת ראליטק ניתן להתקין גם בשרת מקומי אצל הלקוח ובכך הלקוח מקבל מערכת מקומית המוכנה להסבה למערכת עננית בקלות ובעלות נמוכה ללא צורך כמעט בהשקעות חדשות בתשתיות ו/או חומרה.

התקנה: מערכת ראליטק היא מודולארית (מיחידה בודדת ועד מאות יחידות ויותר) מהירה, פשוטה, לא מפריעה לפעילות השוטפת וניתנת לשימוש ע”י כלל עובדי התאגיד הרלוונטיים עפ”י צרכים והרשאות אינדיבידואליות, ללא הגבלה בכמות המידע, האתרים והמשתמשים.

הפתרונות עובדים בלמעלה מ- 1000 אתרים בארץ ועוד אלפי אתרים בארבעים מינות בחמש יבשות.