שם החברה Cyber 2.0

שם המוצר סייבר 2.0 אתר https://www.cyber20.com

חברת Cyber 2.0 הינה החברה היחידה בעולם, שמספקת הגנה מוחלטת נגד התפשטות התקפת סייבר (מכל סוג ומין) בתוך הרשת הארגונית ומחוצה לה.

המחשב הראשון עלול להיפגע (כתוצאה מעקיפת ה Firewall, מפתיחת מייל בשוגג, או אפילו מפעילות זדונית מתוך הארגון עצמו), אבל מערכת Cyber 2.0 תבודד את ההתקפה, ותמנע את התפשטותה בארגון. למעשה, גם אותו מחשב ראשון שנפגע, יינעל בפני הוצאת מידע, ובפני התקשרות עם שולחיו (גם אם הפגיעה בו התרחשה לפני התקנת Cyber 2.0 בארגון).

החברה מוגנת ב 9 פטנטים, אשר העיקריים בהם כבר אושרו (בארה”ב, בסינגפור ובישראל), והרישום שלהם התבצע בכל העולם.

  • הפטנט הראשון: Prevention with no Detection – מערכת Cyber 2.0 אינה עושה Detection. כלומר, היא אינה צריכה לזהות שום תוכנה זדונית , ולכן, אינה נכשלת במבחן זה (במצגת מפורט כיצד הדבר מתבצע).
  • הפטנט השני : מערכת Cyber 2.0 מספקת הגנה מלאה בתחום ה – Prevention, שכן היא בנויה כך שתמשיך להגן על הארגון, גם אם היא תנוטרל או תוסר לחלוטין . הדבר מתאפשר באמצעות הטכנולוגיה היחודית של Cyber 2.0 , שלמעשה אינה רותמת טכנולוגיות קיימות לשירותה, אלא פיתחה טכנולוגיה ייחודית משל עצמה.

טכנולוגיה זו שונה באופן מהותי מכל טכנולוגיה אחרת בעולם הסייבר. חברות הסייבר בדרך כלל מבוססות על מודלים ביולוגיים. אלא, שגם התוקפים מבוססים על מודלים דומים, (מכאן שאוב גם עולם המושגים -וירוס, אנטי וירוס, הזרקה, תולעת וכיו”ב). וכמו בטבע- אנחנו מקבלים את הלופ האינסופי של תוקף ומגן.

מערכת Cyber 2.0 מבוססת על מודל מתמטי של תורת הכאוס (פטנט ייחודי לחברה) זהו מודל שלא ניתן לפיצוח. כמו כן, אנחנו לא מדברים על מודל תיאורטי: המערכת עובדת והיא מוכחת. יש לנו כבר עשרות לקוחות מרוצים, שמעידים יותר מכל על הצלחת המערכת. יש לנו את התמיכה של הרשות לחדשנות (המדען הראשי) זו השנה השלישית ברציפות. בנוסף, המערכת נותנת פתרון מושלם לא רק בעולם ה IT, כי אם גם בעולם ה OT. המערכת נותנת מענה ייחודי לתחום ה IIOT ולעולם הרכב האוטונומי וזאת על בסיס אותו עקרון של מנגנון הכאוס.

בארץ אנו מיושמים ביותר מ 20 קיבוצים בעולם אנו מתוקנים ב City of Peachtree Corners GA USA.