שם החברה viisights

שם המוצר viisights ווייז & viisights טרו אתר https://www.viisights.com/

viisights מספקת הבנה אוטומטית בזמן אמת של תוכן וידאו המוזרם על ידי מצלמות מעקב הנמצאות ברחבי ערים, שטחים ציבוריים, מרכזי בקרת תנועה, כבישים, מבנים, מרכזי קניות, בתי חולים ומרכזים רפואיים, אזורי מסחר ותעשייה.

viisights מציעה את יכולות הבנת הוידאו המתקדמות באמצעות שני מוצרים:

 1. WISE viisights – מערכת זיהוי והבנה של תכני וידאו ממצלמות אבטחה בזמן אמת, תוך מתן התראות על תרחישים מורכבים.
 2. TRUE viisights– מערכת מבוססת בינה מלאכותית להבחנה בין התראות אמת בהן נמצאה תנועה של אדם או רכב לבין התראות שווא. המערכת מנתחת בזמן אמת את התראות הוידאו שמקורן בגלאי תנועה המותקנים במצלמות האבטחה, מסננת את התראות השווא ומעבירה למוקד אך ורק את התראות האמת.

קטגוריות המוצר וקבוצות פונקציונליות:

 1. בטיחות הציבור
  •  זיהוי התנהגות אלימה- כגון מכות, ונדליזם, דקירה
  • זיהוי התנהגות חשודה בהתאם לקונטקסט- כגון אדם עם נשק, זריקת חפצים, אדם עם מסיכה, אדם נופל, אדם שוכב על הרצפה, שיטוט קונטסקטואלי והזדנבות
  • ניהול התקהלות- כגון קהל מתאסף/מתפזר, קהל תוסס, סצנות של מהומות והתפרעות
 2. מערכת ערים חכמה לניטור תנועה
  • זיהוי אירועים מורכבים בכביש- כגון תאונות, אדם נכנס/יוצא מרכב
  • זיהוי הפרעה לתנועה – רכב נעצר באמצע צומת או על מדרכה
  • התראה על מפגעים בדרך
  • עבירות חנייה
  • ניטור זרימת מכוניות ותנועה לצורך מאגר מידע על סטטיסטיקות שונות
 3. בטיחות- כולל זיהוי עשן ואש
 4. הגנה היקפית- שיטוט על יד מתחם, התראה על כניסה לא מורשית לאזור מסוים, טיפוס על קירות וגדירות
 5. איכות חיים- איסוף אשפה, צואת כלבים

כדי להבין ולזהות אוטומטית את תוכן הוידאו בזמן אמת, viisights פיתחה טכנולוגיית למידת מכונה ייחודית המבוססת על אימון מקטעי וידאו רציפים, בשונה מהלימוד השכיח לזיהוי אובייקטים המבוסס על יכולת של עיבוד תמונה בודדת. מנוע הניתוח ההוליסטי מנתח את ההתנהגות והתכונות של האובייקטים בוידאו מלמעלה למטה (סצינה/ות -> אירוע/ים -> פעול/ות -> אובייקט/ים -> תכונה/ות) באמצעות שימוש באלמנט הזמן כדי לחבר בין מקטעי הוידאו למודלים השונים.

הגישה החדשנית והייחודית של viisights מאפשרת לרשויות מקומיות להיענות במהירות ויעילות לאירועים בעלי עניין, לטפל במפגעים, למנוע חסימות, ובה בעת לחזק את תפקידן החשוב בשמירה על הגנה וביטחון תושביהן. כמו כן, המערכת המהפכנית של viisights מציעה את טכנולוגיית ניתוח הוידאו הכי מתקדמת בשוק כיום – בניגוד לנתונים המוגבלים לסיווג סטטי של אובייקטים שמערכות ניתוח וידאו אחרות מציעות, המערכת של viisights מבינה ומתריאה על יותר נתונים בעלי משמעות מתכני הוידאו ממצלמות אבטחה ולהפוך אותם לתובנות על בסיסן ניתן לפעול מיידית, דבר המצדיק את ההשקעה המסיבית בתשתית של מצלמות אבטחה על ידי רשויות מקומיות.

אודות viisights:

viisights הוקמה בידי קבוצת יזמים בעלי רקורד מוכח וארוך של בניית ופיתוח עסקים המבוססים על טכנולוגיות עדכניות וחדשניות. מקימיה זיהו את הפוטנציאל הגלובאלי הגובר הטמון בבינה מלאכותית להגברת הביטחון במקומות ציבוריים, והגיעו למסקנה כי טכנולוגיה של הבנת וידאו תביא את המהפיכה בתחום זה. viisights מחויבת לפיתוח טכנולוגיית בינה מלאכותית המדמה הבנה אנושית של התהגויות אובייקטים, ותהווה את הבסיס למערכות בינה אוטונומיות לחלוטין שיופעלו על ידי טכנולוגיית חיזוי תבניות. כדי להצליח החברה מסתמכת על הנהלה מנוסה, מומחיות בטכנולוגיה מתקדמת וחזון מרחיק לכת.

הפתרון מיושם בעירית אשדוד.